Casona Hotel
Casona Hotel Río Ceballos ma ocenę 2 gwiazdek oraz oddaje do dyspozycji gości 7 pokoi. Cascada El Hornillo jest w odległości 20-minutowego spaceru, a Casino Rio Ceballos jest 11 min drogi od tego hotelu.
Do centrum Río Ceballosu można dojść piechotą w ciągu 15 minut. Residencia Serrana Salsipuedes leży w 4 km stąd. Dworzec autobusowy Estacion Terminal de Omni Rio Ceballos, umożliwiający dobre połączenie w całym mieście, znajduje się w odległości minutowej jazdy samochodem od hotelu. Casona Hotel mieści się około 21 minut drogi od lotniska Córdoba, które jest 25 km stąd.
Zawierające patio i miejsce do jedzenia pokoje w tym obiekcie noclegowym są wyposażone w takie media jak telewizję satelitarną. Goście mogą korzystać z patio i telewizji satelitarnej, dostępnych w pokojach.
Można zjeść posiłek w restauracji Quetzal Bar y Tapas w odległości 650 metrów.
- Lotniska
- Lotnisko Córdoba23 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Patio
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd w Casona Hotel?
Goście Casona Hotel mogą zaparkować swój pojazd na bezpłatnym parkingu. - 💵
Jaka jest cena pokoju w Casona Hotel Río Ceballos?
Średnia cena pokoju w Casona Hotel Río Ceballos to 40 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Casona Hotel?
Spacer od Casona Hotel do centrum miasta zajmie Ci 15 minut. - ✈
Gdzie jest najbliższe lotnisko do Casona Hotel Río Ceballos?
Lotnisko Córdoba i Casona są oddzielone odległością 25 km. - 🕌
Jakie są najbardziej znane atrakcje turystyczne w pobliżu Casona?
Możesz odwiedzić Casino Rio Ceballos w pobliżu Casona. - 🍹
Jakie są najlepsze restauracje w okolicy Casona Hotel?
Najlepsze restauracje w pobliżu Casona Hotel to Restaurante EL Gallego i El Rancho Del Oso i znajdują się one w odległości 300 metrów. - ❓
Jakie są główne udogodnienia oferowane w Casona Hotel Río Ceballos?
W Casona Hotel Río Ceballos znajdziesz restaurację i ogród. - ❓
Jakie są zasady anulowania rezerwacji w Casona Hotel?
Tutaj jest bezpłatne anulowanie rezerwacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zarządem Casona Hotel.